İade ve Değişim Politikası

1. Fikrimi değiştirdim, siparişimi iptal edip, ödememin tamamını iade alabilir miyim lütfen?
Siparişiniz kargoya verilmeden önce bizimle iletişime geçip siparişinizi iptal etmek isterseniz, siparişinizi anında iptal eder ve paranızının tamamını iade edebiliriz.
Fakat siparişiniz kargolandıktan sonra, siparişinizi iptal etmek isterseniz, ürününüz size ulaştıktan sonra iade etmelisiniz. İade işlemi tamamlandıktan sonra, ödemeniz iade edilecektir. İade kargoları müşteriye aittir.
 
2. Ürünü iade edip, tüm ödememi geri alabilir miyim?
Tüketicinin Kanunu’nun ‘Cayma Hakkı’ maddesi gereğince, yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade ya da değişim yapabilirsiniz.
  • Fakat tüm İade ve değişimlerde kargo ücreti MÜŞTERİTE AİTTİR

  • Ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve üründe koku, leke, yıpranma ve yırtılma olmamalıdır. Ürünler tüm aksesuar ve ambalajları ile zarar görmemiş ve yeniden satışa çıkarılabilir kondisyonda iade edilmesi gerekmektedir.

İade yada değişim için bize "İletişim" sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

3. Ürünümü farklı renk yada beden ile değiştirebilir miyim? 
Siparişleriniz de ücretsiz iade kabul etmekteyiz.
  • Eğer, ürününüzün beden yada rengini talep eder ve stoklarımızda talep ettiğiniz ürün var ise, ücretsiz olarak (fark ödemeden) ürününüzü değiştirebiliriz. Fakat tüm İade ve değişimlerde kargo ücreti MÜŞTERİTE AİTTİR.

  • Eğer ürününüz sipariş ettiğinizden farklı bir renk yada bedende gönderilmiş ise lütfen ürünü aldığınız süreden sonra 1 hafta içerisinde bize bildirin. Bu durumda tüm kargo ve değişim masrafları tarafımızca karşılacak ve size sipariş ettiğiniz ürün tekrar gönderilecektir. 

  • Maalesef stoğu tükenmiş ürünlerde değişim kabul edememekteyiz. 

 

Ürün bedenleri yada herhangi bir ürün hakkında spesifik bir sorunuz mu var? Bize email gönderin.